Sunshine Coast Bridge Club

SCCBC logo

Coming Event - Sunshine Coast Zone Graded Pairs SCBC

Sunshine Coast Zone Graded Pairs SCBC     More details
DateSunday, 9 December 2018
LocationSunshine Coast Bridge Club
MealsBYO Lunch
Lodging an entryHow to enter:
  ¶ Email an entry to the convenor at heatherme@optusnet.com.au.
 ¶ Lodge online entry for Sunshine Coast Zone Graded Pairs
List of entriesEntries processed to date:
 Sunshine Coast Zone Graded Pairs (69 entries logged)

LIST OF ENTRIES
SUNSHINE COAST ZONE GRADED PAIRS - 9-DEC-18
COUNTNAMESCOMMENTS
1MILLER Errol / GEHRKE Dorothy  
2CORDINER Brian / KENNY John  
3McAULIFFE Gaye / BUCENS Marion  
4ROBERTSON Don / ROBERTSON Margaret  
5CLARKE Cathy / SHANTI Upasana  
6WEYLING Noreen / DAVIDSON Tony  
7HYLAND Annette / JEPPESEN Fay  
8PEARCE Robert / WINCH Mary  
9DRAKE Jo / YOUNG Anne  
10STAR Freda / AVUNDUK Kiyomi  
11SMITH Moira / CAMPI Drew  
12TEMPLETON Elizabeth / GARDNER Sue  
13JAKES Maureen / HART Geoff  
14BROOKES Verna / DAWSON Ken  
15KELLY Adrienne / BROOKES Steve  
16SHELDON Ursula / McGUIRE Glenn  
17LAWS Vilma / BELL Jilliana  
18WALSH Harry / ROGERS Ken  
19BARRA Michael / KEYLAR Jo  
20PHILLIPS Michael / PHILLIPS Shirley  
21CLITHEROE Jane / NIESLER Debra  
22BEALE Terry / JONES Di  
23BORCHARDT Astrid / KAVANAGH George  
24MELLINGS Ann / GIBBENS Moira  
25DUNLOP Drew / RUSK Randall  
26STACEY John / HERTELENDY Adam  
27MARTIN Jim / BUSCH Peter  
28SCHWEGLER Pepe / TAYLOR-SMITH Louise  
29PALMER Chris / OLSEN Geoff  
30MOSS Annette / GRIFFITHS Cathie  
31SCOTT Mike / GILMOUR Chris  
32BLACKLOCK George / GIBBERD Richard  
33BOURKE Lex / MAHER Ross  
34CLAY John / MUNCHENBERG Merry  
35CLAY Barbara / BEKKERS Margot  
36BENDT Dieter / MACKAY Peta  
37QUIGLEY Diane / FRENCH Lizi  
38RONAY Steve / COLLINS Katherine  
39RYAN Gayna / TALL Peter  
40CROWLEY Rosemary / TROLLOPE Dick  
41PETTERSON Gary / BELL Laurie  
42HOLMES Warren / HOLMES Barbara  
43MAWSON Jenny / BEHRENS Michelle  
44THOMAS Rozanne / LONG Sandy  
45STACEY Bev / DAWSON Alison  
46ELICH John / ELICH Gabrielle  
47BECKETT Ed / BECKETT Jan  
48PATERSON Ellen / POLL Gaye  
49LAFFAN Lynda / THORP Kerry  
50BOWERS Marion / O'SHEA Phil  
51RIDLEY Tim / HARRIS David  
52SMITH Sue / VAN VUGT Elizabeth  
53HOFFMAN Jan / LEATHLEY Judith  
54TANNAHILL Dana / JEFFRIES Iris  
55SIZER Tony / DAVIES Bob  
56BAILEY Melda / McKELVIE-MORRIS Heather  
57WILLIAMS Alicia / MEREFIELD Tricia  
58HEMETSBERGER Pat / HEMETSBERGER Karl  
59HAWKINS Pam / DALY Merrelyn  
60MARTIN Lyn / PHILLIPS Lisa  
61KASZAS Lorraine / COLLINS Phil  
62WHITE Jeff / HEAP Marianne  
63BALMANNO Kate / BIRCH Chris  
64SADDLER Muriel / HIGGINS Sue  
65GROEN Helga / LANKESTER John  
66JAMES Mary / KNECHTLE Anita  
67ROSS Anne / ENDACOTT Marilyn  
68GREEN Rosemary / BARNETT Philippa  
69MCLAREN Lin / CAMERON Annette Wait-listed for B/C Grades